ברוכים הבאים למכון מטבולי – מרכז מומחים מקצועי בהובלת ד"ר אלכס אייזיקוביץ פרופ – מומחה ברפואה פנימית, סכרת ומחלות מטבוליות

 

המפגש הראשון במכון מטבולי כולל הערכה ראשונית, שיחה על בעיות קיימות (תלונה עיקריות), לקיחת אנמנזה, בחינת היסטוריה של מחלות רקע ובעיות אפשריות ולאחריהן תיבנה תכנית הכוללת ייעוץ רפואי, דיון בנושא, סיכום והמלצות להמשך טיפול.

 

המשך הטיפול מתקיים לרוב לאחר בירור מעמיק כלומר המטופל נדרש לבצע בדיקות נוספות כמו בדיקות דם, אקו לב, סיטי בטן, וכו' – כדי להמשיך בטיפול בו, להעניק לו איכות חיים והקלה ככל שניתן מהבעיות ממנו הוא סובל. על פי הממצאים נקבע המשך הטיפול – בדיקה האם יש צורך בייעוציים נוספים בקרב מומחי המכון כאשר מרבית הייעוציים ניתנים ללא עלות נוספת כלומר הייעוץ במסגרת המנוי ששולם במפגש הראשון.

 

במפגשים הבאים ישנן פגישות גם עם דיאטנית ועובדת סוציאלית ממכון מטובלי. גם מפגשים אלה – עם הדיאטנית והעובדת הסוציאלית כלולים בעלות המנוי, ששולמה כבר במפגש הראשון.

 

כמה פעמים ניתן להגיע למכון במסגרת המנוי?

ההחלטה לגבי תדירות הייעוציים נקבעת עם המטופל ולפי צרכי המטופל. עם זאת, ייתכן וחולי סוכרת סוג 1 יידרשו להגיע בתדירות גבוהה למכון.

 

האם מפגשים עם מומחי המכון כרוכים בתשלום נוסף?

מחלות מטבוליות כגון מחלת סוכרת, הינן מחלות כרוניות שמלוות את הבנאדם במשך שנים רבות ודורשות מעקב רפואי צמוד, הדוק ורצוף. ייתכן ומטופל יזדקק לייעוציים אצל רופאים נוספים במכון – ולהתערבות כירורגית במחלה המטבולית. אם למטופל הופיע צורך שכזה, אשר אינו משתייך למחלות המטבוליות, הוא יוכל לקבל את השירות במכון, בעלות נמוכה. עם זאת יצוין כי מרבית הייעוציים ניתנים ללא עלות נוספת כלומר הייעוץ ניתן לרוב במסגרת המנוי ששולם במפגש הראשון.

יצירת קשר